Eğitim & Seminer

Entosav, ulusal düzeyde faaliyetlerini yürütmeye başladığından beri eğitime, teknolojik ve bilimsel gelişmelerin takibine büyük önem vermiştir.

Firmamız günümüze kadar 20'nin üzerinde eğitim semineri organize etmiş, bu seminerlerle konunun uzmanları ile uygulayıcılarımızı bir araya getirmiştir.

AMCA, EMCA ve SOVE gibi uluslar arası kongrelere katılım ve katılımcı sağlayan Entosav, bu kuruluşların altın sponsoru olarak, ülkemizde ki çalışmaları dünyaya tanıtmak için büyük çaba harcamıştır.

Bu kongrelerden edindiği dünyada ki gelişmeleri ve yenilikleri ülkemizde ki uygulayıcılara sunmayı görev kabul eden firmamızın temel amacı, ülkemizde ki vektör kontrol programlarının standartlarını uluslar arası standartlar üzerine çıkarmak olmuştur.

Bundan sonraki dönem için AB uyum süreci ile birlikte yeni yönetmelik, biyosidal kurallar ve Biocides 98/8 EC Directive ürün değerlendirmeleri ile ilgili olarak tam hazır konuma gelmek ve uygulayıcılarımızı yeni gelişmeler doğrultusunda aydınlatmak için eğitimlere ve çalışmalarımıza hız vermiş bulunmaktayız.

Vektör kontrol programlarının çevreci, etkin ve ekonomik olarak yürütülmesi için uygulayıcılarımıza özel eğitim çalışmalarımıza devam edilecektir.